Co umíme

Co umíme

Co umíme

Webové stránky

Mezi naše hlavní specializace patří tvorba výjímečných webových stránek. Stránky tvoříme za pomoci nových revolučních no-code technologií. Díky tomuto jsme schopni spustit stránky na velice vysoké úrovni za zlomek času i ceny.


Pravidelně pracujeme s nástroji:

  • Webflow

  • Framer

  • Wix


V minulosti jsme již pracovali na spuštění několika eshopů na platformách Shoptet, Shopify, Wix nebo Big Commerce.

Tvorba obsahu

Naší vášní je tvorba kreativního vizuálního obsahu, který plní stanovené cíle. Na vybavení od společnosti Sony tvoříme již více než 2 roky profesionální videa a fotografie.


Máme zkušenosti s korporátními videi a fotografiemi, tvorbou obsahu pro sociální sítě nebo natáčením podcastu. Jsme schopni se flexibilně přizpůsobit požadavkům klienta a přijít s efektivním a kreativním řešení.


Sociální sítě

Sociálním sítím rozumíme, trávíme na nich hodně času a dávají nám možnost spojit to, co umíme. Aktivně spravujeme sociální sítě klientům, kteří nemají kapacity pro tvorbu a správu obsahu. Vytvoříme strategii a materiály, které pak přidáváme za naše klienty. Pravidelně výsledky vyhodnocujeme a upravujeme danou strategii.


Jsme schopní tvořit statické fotografie nebo videa. Proto můžeme tvořit obsah jak pro Facebook nebo Instagram, tak například TikTok. Na sítích jsme vyrostli, baví nás a naplňuje pomáhat firmám sdílet jejich příběhy a tvořit svou komunitu.


Branding

V minulosti jsme měli příležitost tvořit vizuální identitu několika úspěšným projektům. Jsme schopni vytvořit komplexní brandovou strategii pro ambiciózní projekty. Díky našim zkušenostem s tvorbou webových stránek a vizuálního obsahu, dokážeme velice efektivně aplikovat tyto znalosti také na branding a následnou strategii.